Bizimle Çalışmanın 10 Nedeni

        Detay Kiralama size özel çözümler geliştirir

Farklı sektörlerden, her boyuttaki yüzlerce firmayla çalışmanın tecrübesini sizin için, size özel çözümler üretmek için kullanırız.

Sanayi devlerinden KOBİ’lere, her ölçekteki firmalar için uygun filo seçeneklerini tasarlarız. Bunun için, önce sizi dinler, şirketinizi analiz eder, ihtiyaçlarınızı belirleriz. Ardından süratle, size en uygun çözüm paketini sunarız. Farklı sektörlerden ve farklı firmalardan edindiğimiz yıllara dayanan tecrübeyi sizinle paylaşırız. Araç parkımızın zenginliği, marka ve modellerimizin çeşitliliği sayesinde, organizasyon yapınızı göz önünde tutarak size en uygun seçenekleri sunarız.

        Detay Kiralama sizin sadece işinize ve başarıya odaklanmanızı sağlar

Siz kendi başarınız için odaklanın; biz iş ortağınız olarak araçlarınızın her türlü zahmet ve masrafını üstleniriz.

Personel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forkliftinizi kullanmaya başladığınız andan itibaren hedefimiz sizin için “operasyonel mükemmelliği” sağlamaktır. Türkiye’nin en büyük Personel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forklift filosunu yöneten deneyimli kadromuz ve üstün altyapımız sayesinde deyim yerindeyse siz filonuzu “unutursunuz”. İş ortağınız olarak araçların her türlü zahmet ve masrafını biz üstleniriz. Size düşen sadece başarıya odaklanmaktır.

 

 

Detay Kiralama'dan  ekipman kiraladığınızda, şirketinizden sermaye ya da kaynak çıkışı olmaz

Ekipman satın almak için kullanmadığınız kredinizi farklı kaynaklarda işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz.

Ekipmanların satın alınmasından dolayı şirketiniz ciddi oranda finansman kaybı ile karşı karşıya kalmaktadır. Örneğin; forkliftler banka kredisi ile alındığında en az %25-30 oranında peşin para ayrılması gerekmektedir. Kredi kullanarak yapılan alımlarda firma ekipman alım masrafı dışında faiz masraflarını da karşılamak durumundadır.Detay Kiralma'danPersonel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forklift kiraladığınızda şirket sermayesinden filo için toplu para çıkışı olmaz ve şirketiniz bu kazancı başka yatırımlar için kullanabilir.

 

 

Detay Kiralama'dan makine teslimatları hızlı ve sorunsuzdur

Makine teslimatları Detay Kiralama merkez ve şubelerinden veya bulunduğunuz ildeki bayilerden yapılır ve zamandan tasarruf etmeniz sağlanır.

Detay Kiralama sektördeki en hızlı “0” makine teslim süresi ortalamasına sahiptir. Makinelerinizin üretici firmalardan teslimatına kadar geçecek sürede arzu ederseniz, size geçici makine temin ederek, iş sürekliliğinizin devamını sağlarız.

Detay Kiralama'da aylık ödemelerde sürpriz yoktur

Detay Kiralama'dan ekipman kiraladığınızda her ay belirli bir kira tutarı öder; bütçenizi, planınızı buna göre yaparsınız.

Kötü süprizlerle, beklenmedik giderlerle karşılaşmaz;  kaza, onarım, sigorta masraflarını ödemezsiniz. İşletmenizden ani nakit çıkışı olmaz; ödemelerinizi taksit, taksit yaparsınız. Makineleriniz eskidiğini düşündüğünüzde sözleşmenizi yenileyebilir, size vereceğimiz yeni makinalarla; taksit, taksit ödemeye devam edebilirsiniz. Filonuzla ilgili giderleriniz aydan aya farklılık göstermemesinin rahatlığını yaşarsınız.

 

          Detay Kiralama ile vergiden tasarruf sağlarsınız

Detay Kiralama' nın keseceği aylık kira faturasının direkt gider yazılabilmesi, şirketinize vergi avantajı sağlar. Kira faturasındaki KDV miktarı, takip eden ilk ay firmanızın ödeyeceği KDV’den mahsup edilerek vergi avantajı yaratır. Aylık kira bedeli faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.

 

Detay Kiralama'dan araç kiralarsanız sigortayla ilgilenmenize gerek kalmaz

Personel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forkliftlerin sigortaları Detay Kiralama tarafından takip edilir ve yapılır. Detay’dan kiraladığınız tüm Personel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forkliftler kaskoludur. Tüm bu sigorta işlemleri için zaman ve kaynak ayırmanıza gerek kalmaz.

Sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin teminatı altında bulunan poliçe sistemimize göre şirketimizden kiralayacağınız tüm Personel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forkliftler isteğe bağlı olmak üzere, kasko poliçelerine ek olarak , trafik,  Ferdi Kaza ve İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası da dahil olmak üzere 4 geniş teminatlı poliçe ile tam korumalı teminat altına alınabilmektedir.

Periyodik bakım ve onarım masrafları Detay Kiralama’ya aittir

Ekipmanlarınızın periyodik bakımlarını biz takip eder ve ücretsiz gerçekleştiririz. Ekipmanlarınız kaza ya da arıza yaptığında tüm tamirlerini biz takip eder ve ekipmanınızı size sorunsuz, çalışır bir şekilde teslim ederiz. Ekipman çalınması, kaza yapılması ya da periyodik bakımların uzaması halinde Detay Kiralama muadil bir makine tahsis eder, böylece firmanızın iş devamlılığı sağlanmış olur.

Detay Kiralma'nın kendi bünyesindeki bakım ve onarım servisleri ve yurt çapındaki anlaşmalı servis noktaları 7×24 Personel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forkliftilerimizin bakımı için çalışmaktadır. Kendi bünyemizdeki İstanbul, İzmir, Ankara servislerimiz TSE standartlarında hizmet vermekte olup, günlük 35 Personel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forklift kapasitesi ile bakım-onarım faaliyetlerini sürdürmektedir.

Personel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forklift lastikleriyle ilgilenmenize gerek yok

Detay Kiralama için müşterilerinin güvenliği ve memnuniyeti en öncelikli konular olduğundan, makinalarınızın lastikleri her 2000 saatte bir yenilenir; ayrıca Personel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forkliftilerinize dolgu lastik de temin edilir.

Ekstra personele ihtiyacınız yok

Şirketiniz, personel ve zamandan tasarruf eder. Filonuzun idaresi için ekstra personel alımı yapmanıza gerek kalmaz, personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda kalmazsınız.

Şirket kaynaklarını doğru şekilde kullanarak verimliliğinizi artırırsınız. Mevcut çalışanlarınız filonuzun idaresi ile vakit kaybetmez. Muhasebe Birimleri, ekipmanlar ile ilgili yüzlerce faturayla uğraşmaz. Amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla ilgilenmek zorunda kalmaz. Kiralama sistemi bu yönü ile muhasebeye zaman açısından büyük avantaj sağlar.

 

 

        Detay Kiralama ile yakıt israfına son

Size ve işinize uygun Personel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forklift portföyünü belirleyerek yakıt giderlerinizden tasarruf etmenizi sağlarız.

Personel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forkliftlerinizin ikinci el satışlarıyla uğraşmak yok
Sahip olduğunuz Personel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forkliftlerin ekonomik ömrü dolduğunda, bunları elden çıkartmak, değerinden satabilmek zorlu bir süreçtir. Özellikle Personel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forkliftilerin değişen parçaları orjinal değilse ciddi bir değer kaybına uğrarlar ve bunları elden çıkartmak daha da güç olur. Filonuzu kiraladığınızda ise bu sizin için bir külfet olmaktan çıkar. Kira döneminin sonunda eski Personel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forkliftlerinizi verir, yeni ekipmanlarınızı teslim alırsınız.

 

        Detay Kiralama ile kobi’ler de Ekipman kiralıyor

Eskiden sadece büyük şirketlere tanınan operasyonel filo kiralama avantajlarından Detay Kiralama  ve “Hazır Filo” sayesinde artık küçük ve orta boy işletmeler de faydalanıyor. Kiralamak istediğinizPersonel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forklift sayısı bir tane bile olsa Detay Kiralama'da makineniz/filonuz  HAZIR FİLO

 

 

 

        Sürekli yanınızdayız

Türkiye’nin her yerinde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet ağımız ve yetkin kadromuzla her an yanınızdayız.
Günlük 35 Personel Yükseltici ( Manlift ) Platform veya Forklifte servis ve bakım hizmet verebilen İstanbul, Ankara ve İzmir servislerimizin yanı sıra, ülke çapında 75’in üzerinde anlaşmalı yetkili servislerimiz sayesinde en hızlı hizmeti sunarız. Sizi yakından tanıyan satış sonrası hizmetler/müşteri temsilciniz her türlü ihtiyacınız için daima yanınızda.

 

 

        Uzun süreli dostluklar

Bizim iş modelimiz, bir kerelik değil, uzun vadeli dostluklar oluşturmak üzerine kuruludur. Sizlerden gelen her tür geri dönüş bizim için değerlidir.

Sizin memnuniyetiniz için öneri ve şikâyetlerinizi sürekli olarak kayıt altına alır, performansımızı arttırmak için çalışır ve sürekli yenilikler sunarız.
Kira süreci bitmeden önce bir sonraki birlikteliğimizin planlanması için sizinle irtibata geçeriz. Böylece işinizin kesintisiz devam etmesini sağlarız. Çünkü bizim için önemli olan kısa vadeli çıkarlar değil; uzun vadeli dostluklar kurmaktır.​

haber grubu üyeliği