AWP -Personel Yükseltici Platformlar

Tüm erișim ihtiyaçlarınız için ekonomik çözüm.

Bir ya da iki kișiyi kaldırabilen kompakt, engebeli arazi, standart ya da geniș tabla modelleri arasından seçim yapın (DPL™ modelinde sadece kapalı mekan).

AWP serisi personel yükselticileri için uzun dönem kiralama hizmetimizden yararlanabilir, Kirala - Satın Al opsiyonu ile satın almadan önce deneyebilir veya finasal yatırımınızı ölçme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu ürünler yıl boyunca stoklarımızdan teslim edilmektedir.

Tüm modeller, hızlı kurulum ve mükemmel manevra kabiliyeti sunar.

Okullar, depolar ve daha birçok yer için mükemmeldir.

Tam ihtiyaç duyduğunuz personel yükseltici platform seçeneğini belirleyebilirsiniz. (Dar, standart ya da geniș tabla seçenekleri, IWP™ modellerinde uzama).

 

Kolay Nakliye

Benzersiz arka dikme mihver çubuğu ve hafif tasarım, bir pikaba kolaylıkla yüklenmesine olanak tanır.

Genie® Runabout™ with Jib

Sıkıșık șantiyelerin taleplerini karșılamak için 

Popüler Genie® Runabout™ yelpazemizin jib'li versiyonu, müșterilerimize sanayi ve bakım uygulamalarında daha fazla seçenek sunar.

Her iki model de kapalı mekanlarda iki kişinin taşınmasına olanak tanıyarak küçük bir alanda daha çok iș yapılmasını sağlar.

0,90m x 0,75m (2 fit 11 inç 2 ft 5,5 inç) boyutundaki kompakt çelik çalıșma platformu, personel yükseltici platformun operatör üstündeyken endüstriyel girișlerden geçirilmesini sağlar.

Stok Yönetimini Kolaylaştırır

Genie QuickStock (QS) platformu, stok toplama sürecinizi tekerlekli merdivenlerden ya da elle hareket ettirilen platformlardan daha hızlı, daha kolay, ve daha güvenli kılmak için tasarlanmıştır.

haber grubu üyeliği